High Frequency PCB

برد مدار چاپی فرکانس بالا ، در گذشته فرکانس سیستمها از حد چند مگاهرتز تجاوز نمی کرد و برد مدار چاپی یا PCB یک یا دو لایه تنها به عنوان بستری جهت قرار دادن المانها و برقراری ارتباط بین آنها مورد استفاده قرار می گرفت.

مواد خاص مورد نیاز برای رسیدن به فرکانس بالا ارائه شده توسط این نوع از برد مدار چاپی  هر گونه تغییر در ارزش ER از این مواد می توانید امپدانس از برد را تحت تاثیر قرار دهد

همچنین نحوه اتصال و قرار گیری المانها و مسیرها تاثیری در کارایی سیستم نداشت . اما امروزه با افزایش فرکانس تا حد چند گیگاهرتز ، پدیده های جدیدی امکان وقوع خواهند داشت که در صورت عدم طراحی صحیح برد وعدم آشنایی با اصول ساخت و متریالهای موجود در این زمینه، به بروز اختلال در عملکرد سیستم منجر می شوند. از این رو لازم است که در انتخاب تامین کننده حساسیت های لازم را به خرج داد .

این فرکانس انتقال بالاتر نیز می تواند نرخ جریان سیگنال سریعتر است که یک ضرورت است در سوئیچ الکترونیکی به طور فزاینده پیچیده امروز و دیگر اجزای فراهم می کند

ما با وجود تیم مجرب فنی شما را در این زمینه یاری خواهیم کرد و کمیاب ترین متریال ها را در کوتاهترین زمان به راحتی در اختیار شما  خواهیم گذارد .

 

برد مدار چاپی فرکانس بالا
Share