قطعات الکترونیکی ، به قطعات فیزیکی تشکیل دهنده یک سیستم الکترونیکی گفته می شود،که تحت تاثیر الکترون یا شاخه‌های مرتبط با آن قرار گرفته باشد.

قطعات الکترونیکی معمولأ از دو یا چند پایانه الکترونیکی جدا از آنتن تشکیل می‌شود، که بوسیله لحیم‌کاری به یک برد مدار چاپی متصل شده است و در مجموع، یک مدار الکتریکی را تشکیل می‌دهد. (نمونه‌هایی از اینگونه مدارها: تقویت‌کننده الکترونیکی، گیرنده رادیو یا نوسان‌ساز می‌باشند)

شرکت الکتروتکنیک با پیشرفت روز افزون صنایع مخابراتی و پتروشیمی و نظامی کشور عزیزمان در زمینه الکترونیک نیاز روز افزون متخصصین برای تامین قطعات خاص و اصل بسیار مشهود بود  و مــــا را بر آن داشت که با تکیه بر بزرگترین و معتبرترین تامین کنندگان قطعات خاص الکترونیک و همچنین متخصصین زُبده این شـرکت این مسئولیت خطیر را به عهده گرفته و در این زمینه گامهای بلند و موثری را برداریم.

قطعات ارائه شده این شرکت دارای گواهینامه های معتبر تست و کیفیت می باشند و تمامی قطعات قبل از تحویل بـه مشتری توسط یکی از بزرگترین و معتبر ترین کمپانی های کنترل کیفیت بین المللی ؛از نظر کیفیت و اصلی بودن قطعات کنترل شده و گواهینامه های معتبر صادر می گردد.

 

قطعات الکترونیکی
قطعات الکترونیکی
Share